SKI AREÁL SEDLOŇOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Kraslice - Krajka

Milujete snowboarding? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Kraslice - Krajka je pro vás to pravé. Areál se nachází v Krušných horách.

V areálu najdete jeden vlek. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 300m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Rolba vyjíždí na svah dle potřeby. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Můžete si dát např. uzená cigára a gulášek.

Pokud budete mít chuť poohlídnout se také po okolí, nejdete zde spoustu zajímavých míst. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Krajské muzeum Sokolov.

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Je vidět, že provozovatel se snaží. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 64% - to je náš verdikt. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Chcete, aby Vás na svahu nikdo nepřehlédl? S našimi barevnými čapkami to nehrozí! Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 29.9.
částečně oblačno
19°C
16°C
Sobota
30.9.2023
pěkně
16°C
9°C
Neděle
1.10.2023
částečně oblačno
15°C
15°C
Pondělí
2.10.2023
zataženo
19°C
14°C