SKI AREÁL SEDLOŇOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Kozí Pláň se zajet určitě vyplatí

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Kozí Pláň a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází na Šumavě a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

V areálu najdete jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. Velká škoda je pouze to, že ve středisku najdeme pouze jednu sjezdovku. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Svah je upravován denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Každý hladový krk jistě potěší horkou čokoládu či točené pivo.

Pokud vám zbyde čas, můžete navštívit nějakou pozoruhodnost v okolí. UNESCO: Český Krumlov - Tuto UNESCO památku by byl přímo hřích nenavšívit. Je vzdálena pouze 8km

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Areál má pár much. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 56%.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 29.9.
částečně oblačno
19°C
16°C
Sobota
30.9.2023
pěkně
16°C
9°C
Neděle
1.10.2023
částečně oblačno
15°C
15°C
Pondělí
2.10.2023
zataženo
19°C
14°C