SKI AREÁL SEDLOŇOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Zlaté hory - Příčná se zajet určitě vyplatí

Milujete snowboarding? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Zlaté hory - Příčná a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Jeseníkách a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. Dále se v areálu nachází jeden vlek. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Svah je upravován 2x denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Vyzkoušet můžete česnečku nebo česnečku. Pokud zde budete lyžovat delší dobu, je možné, že vás místní terén začne trochu nudit, to se dá vyřešit návštěvou sousedního střediska. Njebližší je Horní Údolí.

Jak tedy arál ohodnotit? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Chybí nám zde především koplexní služby. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 67%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 29.9.
částečně oblačno
19°C
16°C
Sobota
30.9.2023
pěkně
16°C
9°C
Neděle
1.10.2023
částečně oblačno
15°C
15°C
Pondělí
2.10.2023
zataženo
19°C
14°C