SKI AREÁL SEDLOŇOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Vysoká u Hav. Brodu - příjemně překvapil

Milujete snowboarding? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Vysoká u Hav. Brodu a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází na Vysočině a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu se nachází jeden vlek. Areál má pouze jednu sjezdovku. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Rolba vyjíždí na svah 1 x denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte párek v rohlíku a zelňačku.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Je vidět, že provozovatel se snaží. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 63%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Aktivně sportujete a kloubní chrupavku nikterak preventivně nechráníte? Chcete mít z tohoto laxního přístupu artrózu? Mrzí Vás to? Postavíme Vás opět na nohy, teda na lyže nebo snownboard. Stačí dát na naše rady a zakoupit si doplněk stravy od PEMAMED.cz. Kloubní výživa je dostupná za atraktivní ceny a s garancí kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 29.9.
částečně oblačno
19°C
16°C
Sobota
30.9.2023
pěkně
16°C
9°C
Neděle
1.10.2023
částečně oblačno
15°C
15°C
Pondělí
2.10.2023
zataženo
19°C
14°C