SKI AREÁL SEDLOŇOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Horní Mísečky - Medvědín - Špindl - ideální pro snowboardisty

Máte rádi zimní sporty? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Horní Mísečky - Medvědín - Špindl je pro vás to pravé. Areál se nachází v Krkonoších a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Páteří ski areálu je dvojice sedačkových lanovek. Dále můžete využít 7 vleků. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Svah je upravován denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Horská služba má svoji základnu přímo ve středisku. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnat můžete kulajdu nebo uzená cigára. Do areálu můžete jet také skibusem.

Pokud vám zbyde čas, můžete navštívit nějakou pozoruhodnost v okolí. Pohled na romanticky zasněžený Kaplička v Obřím dole určitě stojí za těch Kaplička v Obřím dole, které kvůli němu musíte odstřediska ujet.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatele areálu musíme pochválit. Pokud hledáte kvalitní areál, do tohoto střediska se určitě přijeďte podívat. Nechceme být hodní příliš, ale 74% si areál určitě zaslouží.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 29.9.
částečně oblačno
19°C
16°C
Sobota
30.9.2023
pěkně
16°C
9°C
Neděle
1.10.2023
částečně oblačno
15°C
15°C
Pondělí
2.10.2023
zataženo
19°C
14°C