SKI AREÁL SEDLOŇOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski Armaturka - velké zlepšení

Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte Ski areál Armaturka a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním! Areál se nachází v Beskydech poblíž města Frýdlant nad Ostravicí a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

V areálu najdete čtveřici vleků. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Úprava svahu probíhá denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Lyžaři nejsou opatrní. Horská služba zde zasahuje téměř každý den. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Vyzkoušet můžete párek v rohlíku či smažený sýr.

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Pokulhává také ochota personálu. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 63%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Trpíte na bolest kloubů, což Vás limituje při sportovních aktivitách? Nevíte si rad, jak se zbavit bolesti? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 29.9.
částečně oblačno
19°C
16°C
Sobota
30.9.2023
pěkně
16°C
9°C
Neděle
1.10.2023
částečně oblačno
15°C
15°C
Pondělí
2.10.2023
zataženo
19°C
14°C