SKI AREÁL SEDLOŇOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Nebojme se mrazu!

Jedete po letech konečně zase na hory? Chcete se na stará kolena pořádně oháknout a netrhnout si ostudu? Tápete a neorientujete se v nových trendech? Velmi kvalitní sportovní oblečení je vyráběno právě u nás. Mnohé firmy ručí za kvalitu svých výrobků i poskytováním nadstandardní tříleté záruky. Češi jsou precizní a jejich výrobky 100%.

Zapomeňte na promočené šponovky, šusťáky, pletené svetry a mokrá záda. Svetr, sice teplý, ale neforemný - silně omezující člověka v pohybu - již dnes není nutností. Kvalitní a lehoučké materiály dnes mají zelenou. Vhodné je oblečení vrstvit, neboť mezi jednotlivými vrstvami se vytváří vzduchová vrstva, která pomáhá udržovat optimální tělesnou teplotu.

Při nákupu sportovního oblečení je výhodnější zaměřit se na kvalitu a ne na kvantitu. Sněžné pásy zabrání tomu, aby se Vám sníh nedostal pod bundu. Bez kvalitních nepromokavých rukavic si dnešní lyžování už ani nedovedeme představit. Pod lyžařskou helmu není vhodná čepice, ale spíše tenoučká termo lyžařská kukla, která ochrání i tváře a nos.

Svrchní sportovní oblečení nepromokne – přitom je propustné a dokonale odvádí vlhkost od těla. Možnosti kombinací nejrůznějších vysocefunkčních materiálů při výrobě sportovního oblečení jsou dnes nekonečné. Oděvy je možno používat i za extrémních klimatických podmínek. Vnitřní strana bývá jemná a hřejivá, příjemná pro pokožku a nabízející ten nejlepší komfort pro zákazníka. Zapomeňte na kousání, škrábání a podrážděnou kůži u krku. Svrchní strana oděvu musí být nepromokavá. Velmi kvalitní oblečení můžete pořídit ve výprodejích.

Značkové oblečení je nenáročné na údržbu. Sportovní oblečení lze prát v automatické pračce - při použití doporučených pracích prostředků a bez použití aviváže Sušení by mělo probíhat pozvolně.

A to nejdůležitější na konec - helma! Je nezbytností, a proto její výběr nepodceňte. Také chránič páteře by si měl pořídit každý snowboarďák. Vyplatí se sledovat akční nabídky českých výrobců sportovního oblečení.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 29.9.
částečně oblačno
19°C
16°C
Sobota
30.9.2023
pěkně
16°C
9°C
Neděle
1.10.2023
částečně oblačno
15°C
15°C
Pondělí
2.10.2023
zataženo
19°C
14°C