SKI AREÁL SEDLOŇOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Rokytnice nad Jizerou - Horní Domky - to pravé místo pro rekreaci

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Zimní areál Rokytnice nad Jizerou - Horní Domky je pro vás to pravé. Areál se nachází v Krkonoších a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Hlavním lákadlem areálu je dvojice sedačkových lanovka. Dále v areálu najdete 6 vleků. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Rolba vyjíždí na svah denně. Nevíte jak naučit děti udržet na lyžích rovnováhu? Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Vyzkoušet můžete česnečku a kofolu. Skibus, který ve středisku jezdí, hodnotíme jako velké plus. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Janova Hora.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál hodnotíme spíše kladně. Na své si zde přijdou i ti náročnější. Kvalita zázemí je nadstandartní. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 77% prostě dát nemůžeme. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

Čtěte také: Rokytnice nad Jizerou - Horní Domky - ideální pro rodiny s dětmi Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 29.9.
částečně oblačno
19°C
16°C
Sobota
30.9.2023
pěkně
16°C
9°C
Neděle
1.10.2023
částečně oblačno
15°C
15°C
Pondělí
2.10.2023
zataženo
19°C
14°C