SKI AREÁL SEDLOŇOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Kubova Huť ostudu neudělal

Lyžujete rádi? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Kubova Huť. Areál se nachází na Šumavě a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

Můžete využít trojici vleků. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Svah je upravován denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. Dávejte si však pozor, aby se Vám nic nestalo, pokub však náhodou stane, horská služba sídlí v areálu :) Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. kulajdu nebo smažený sýr. Promrzlí lyžaři s povděkem uvítají možnost nechat se odvézt skibusem.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál je spíše průměrný. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 53%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 29.9.
částečně oblačno
19°C
16°C
Sobota
30.9.2023
pěkně
16°C
9°C
Neděle
1.10.2023
částečně oblačno
15°C
15°C
Pondělí
2.10.2023
zataženo
19°C
14°C