SKI AREÁL SEDLOŇOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Paseky nad Jizerou se zajet určitě vyplatí

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Paseky nad Jizerou je pro vás to pravé. Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Lyžaři do tohoto areálu táhne především sedačková lanovka. Dále v areálu najdete 6 vleků. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Rolba vyjíždí na svah denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. A co když dojde k úrazu? Horská služba sídlí blízko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnejte řízečky nebo párek v rohlíku.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je spíše průměrný. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 70%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Mrznou Vám uši? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

Čtěte také: Zimní středisko Paseky nad Jizerou Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 23.10.
Deštivo
5°C
3°C
Neděle
24.10.2021
Polojasno
7°C
3°C
Pondělí
25.10.2021
Polojasno
8°C
3°C
Úterý
26.10.2021
Zataženo
7°C
5°C