SKI AREÁL SEDLOŇOV
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Zimní středisko Kořenov - Příchovice

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Kořenov - Příchovice.

Cotkytle - velké zlepšení

Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Nemůžete najít vhodný areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Cotkytle.

Vysoká u Hav. Brodu - příjemně překvapil

Milujete snowboarding? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Vysoká u Hav. Brodu a užijte si zimní radovánky naplno!

Do ski areálu Zlaté hory - Příčná se zajet určitě vyplatí

Milujete snowboarding? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Přijeďte navštívit areál Zlaté hory - Příčná a užijte si zimní radovánky naplno!

Do ski areálu Kozí Pláň se zajet určitě vyplatí

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Kozí Pláň a užijte si zimní radovánky naplno!

Ostružná - Řetězárna - lyžaři si přijdou na své

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Ostružná - Řetězárna a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Krupka

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Zkuste ski areál Krupka!

Kde se lépe lyžuje?

Do Česka se blíží zima. Lidé začínají hledat vhodný skiareál, ve kterém by mohli strávit zimní dovolenou. Vyrazíte raději do Česka nebo do zahraničí? Možností je hodně, ale i tady rozhodují především finance. Jsou ale zahraniční střediska opravdu o tolik lepší?

Ski areál Kraslice - Krajka

Milujete snowboarding? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Kraslice - Krajka je pro vás to pravé.

Trnava - ideální pro snowboardisty

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Trnava a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Harrachov - Amálka - velké zlepšení

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste středisko Harrachov - Amálka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Na co si dát pozor před zimní dovolenou

Jak se připravit na zimní dovolenou, aby proběhla podle Vašich představ? Murphyho zákon říká, že vše, co se pokazit může, se obvykle také pokazí. A co hůř, vy budete před svojí drahou polovičkou za blbce. Chcete se těmto problémům vyvarovat?

Do ski areálu Paseky nad Jizerou se zajet určitě vyplatí

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zimní areál Paseky nad Jizerou je pro vás to pravé.

Do ski areálu Vraclávek se zajet určitě vyplatí

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Vraclávek!

Areál Kubova Huť ostudu neudělal

Lyžujete rádi? Nemůžete najít vhodný areál? Navšivte s rodinou středisko Kubova Huť.

Rokytnice nad Jizerou - Horní Domky - to pravé místo pro rekreaci

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Zimní areál Rokytnice nad Jizerou - Horní Domky je pro vás to pravé.

Nebojme se mrazu!

Jedete po letech konečně zase na hory? Chcete se na stará kolena pořádně oháknout a netrhnout si ostudu? Tápete a neorientujete se v nových trendech? Velmi kvalitní sportovní oblečení je vyráběno právě u nás. Mnohé firmy ručí za kvalitu svých výrobků i poskytováním nadstandardní tříleté záruky. Češi jsou precizní a jejich výrobky 100%.

Ski Armaturka - velké zlepšení

Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte Armaturka a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním!

Kašperské Hory - lyžaři si přijdou na své

Lyžujete rádi? Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Kašperské Hory!

Dolní Morava - Větrný vrch - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navšivte s rodinou středisko Dolní Morava - Větrný vrch.

Horní Mísečky - Medvědín - Špindl - ideální pro snowboardisty

Máte rádi zimní sporty? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Horní Mísečky - Medvědín - Špindl je pro vás to pravé.

Čenkovice - příjemně překvapil

Chcete naučit své děti lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Čenkovice!

Areál Třeštík – Celnica ostudu neudělal

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte navštívit areál Třeštík – Celnica a užijte si zimní radovánky naplno!

Ski areál Černá hora - Dolní Dvůr

Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Černá hora - Dolní Dvůr!

Třeboňsko - ráj turistů a cyklistů

Třeboňsko je velmi pozoruhodnou a výjimečnou krajinou, jejíž rozmanitost láká milovníky přírody a historických památek k turistickým a cyklistickým výletům. Je ideálním prostředím pro víkendové pobyty i pro vícedenní dovolenou, kterou tu můžete strávit v penzionu, v hotelu, nebo třeba jen pod stanem v kempu. Je to svět rozlehlých lesů, poklidných, malebných vesniček, prosluněných luk a staletých rybníků. Na Třeboňsku se setkáte i s mnoha historickými objekty a jelikož je reliéf zdejšího terénu rovinatý, je tato část země oblíbena především v řadách nenáročných turistů, cyklistů, nebo rodinami s malými dětmi.

Veselsko je doslova rájem pro cyklisty

Veselí nad Lužnicí je místem, které mnozí cyklisté, ale i turisté a vodáci považují za výchozí bod pro jejich výletní cíle. V jeho okolí je možné objevit tolik překrásných míst, že se sem lidé rádi navrací. Nejlákavější jsou pro zdejší návštěvníky hlavně cyklostezky. Veselsko je jimi doslova protkáno a vybírat je skutečně z čeho. Touto cestou si Vám dovolíme nabídnout některé cyklotrasy, které určitě stojí za shlédnutí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 29.9.
částečně oblačno
19°C
16°C
Sobota
30.9.2023
pěkně
16°C
9°C
Neděle
1.10.2023
částečně oblačno
15°C
15°C
Pondělí
2.10.2023
zataženo
19°C
14°C